Červenec 2009

Životopis Dana Radcliffa

29. července 2009 v 14:00 | Lui - PŘEDNASTAVENO! |  Dan Radcliffe
Povolání: Herec
Věk: 20
Datum narození: 23.07.1989
Místo narození: Londýn, Anglie
Znamení: Lev
Výška: 168 cm

Životopis

Daniel se chtěl stát hercem již od pěti let, ale jeho rodiče si nepřipouštěli, že by mohl být hercem. Přesto se mu podařilo rodiče přesvědčit a jeho máma poslala Danielovu fotku do televizní společnosti BBC, která vybírala potencionální uchazeče na roli mladého Davida Copperfielda. Daniel musel projít přes pět zkoušek, než se mu podařilo získat tuto první větší roli v televizní adaptaci románu Charlese Dickense "David Copperfield" (1999). V tomto dramatu v režii Simona Curtise také hrála Maggie Smith, která v sérii Harry Potter ztvárňuje profesorku McGonagallovou.

Brzy poté se objevil v malé roli po boku Pierce Brosmanna v akčním thrilleru podle bestselleru Johna Le Carré Agent z Panamy "The Tailor of Panama" (režie John Boorman, 2001). Největší úspěch se mu dostalo, když získal roli Harryho Pottera ve filmu Harry Potter a Kámen mudrcu "Harry Potter and the Sorcerer's Stone". Jeho život se náhle změnil, poté co uspěl ve výběru na roli mladého chlapce, která se získává jednou za dekádu. Po měsících hledání a tisíce zkouškách si jej režisér Chris Columbus vybral pro tuto roli. Daniel byl v roli Harryho úžasný a ze všech stran se na něj valila pozitivní kritika. Po uvedení filmu do kin se z Daniela náhle stala světová hvězda. Film, který je založen na populárním fantasy knize se stal absolutním trhákem, jenž lámal rekordy v návštěvnosti.
Druhé pokračování Harry Potter a Tajemná komnata "Harry Potter and the Chamber of Secrets" (2002) pokračovalo v úspěšném tažení prvního dílu. V roce 2004 spatřilo světlo světa třetí pokračování, nesoucí název Harry Potter a Vězen z Akzabanu "Harry Potter And The Prisoner Of Azkaban" a následující rok se objevilo čtvrté pokračování Harry Potter a Ohnivý pohár "Harry Potter and the Goblet of Fire". Nedávno uvedená premiéra v českých kinech, pokračování s názvem Harry Potter a Princ dvojí krve"Harry Potter and the Half-Blood Prince" lámalo rekordy v návštěvnosti.

Rolí Harryho Pottera si získal vřelé uznání a britský Variety Club mu v únoru 2002 udělil cenu Best Newcomer Award. V dubnu téhož roku byl také honorován prestižní cenou David Di Donatello Award, kterou mu předal sám David Di Donatello. Cena mu byla udělena za vynikající Harryho portrét a za příspěvek budoucnosti kinematografie.

V prosinci 2002 se také jako host objevil v několika představeních komedie The Play What I Wrote, která získala Olivier Award. Představení se odehrála v londýnském West Endu v divadle Wyndhams Theatre. Režie se ujal Kenneth Branagh.

Ve volném čase se Daniel věnuje poslechu hudby a sledování filmů, jeho nejoblíbenějším žánrem je rock, zejména pak v provedení britských nezávislých skupin.

Daniel:

Dan-Wallpaper-daniel-radcliffe-143337_1024_768.gif (1024×768)

Specialně pro SB

28. července 2009 v 10:01 | Lui - PŘEDNASTAVENO! |  *SB*
Protože si myslim,že většina SB to přehledla,nebo tak něco..když jsem tu byla,dala jen Veve vědět,že tu zpravu dostala.:) Takže ještě jednou...DO 7.08.2009 JSME PRYČ!Prosíme SB,aby nás nemazaly/i.Hned,jak přijedeme,oběhnem to.Timto taky všechny SB prosim,aby se zapojily/i do nějáke soutěže,něco si objednali atd.Ono to tak nááročné neni.=) Takže asi tak..díky,vaše Lui a Anuufka :)

Taylor avatary

27. července 2009 v 19:48 | Lui :) |  Taylor Swift
http://icons.iconator.com/481/ICONATOR_e0e7cbbc9b126ce90412bb59718c1619.pnghttp://icons.iconator.com/146/ICONATOR_e4e88ecb73ca00797b2deea2f09713c2.pnghttp://icons.iconator.com/265/ICONATOR_17d3144bc30307ce14e063e9f553e54a.pnghttp://icons.iconator.com/873/ICONATOR_da264d4148671a3fcdf0b1f13f4e0a88.pnghttp://www.avatarsdb.com/avatars/taylor_swift_microphone.jpghttp://www.avatarsdb.com/avatars/taylor_blue_eyes.jpghttp://www.avatarsdb.com/avatars/taylor_drive_car.jpghttp://www.avatarsdb.com/avatars/taylor_heart_hands.jpghttp://www.avatarsdb.com/avatars/taylor_silver_guitar.jpghttp://www.avatarsdb.com/avatars/Red_Glam_Taylor.jpghttp://www.avatarsdb.com/avatars/taylor_black.jpghttp://www.avatarsdb.com/avatars/pretty_taylor.jpg


Hurá!Iterneet

27. července 2009 v 19:25 | Lui&Anuuf
Máme internet,ale jen dnes a zitra.Od středy je to kompletně v temnych mistech.:)

Elfen Lied ; Lilium

27. července 2009 v 19:14 | Lui - PŘEDNASTAVENO! |  Elfen Lied
Tady máte pisničku Lilium.V Elfen Liedu ''figuruje'' jako uvodní písen,a někdy ji pouštěji i někde veprostřed.Je stejně užasná,jako ten film.Vystihuje Lucyinu situaci..prostě užasný.Dole máte pak text tý písničky.:))
Os iusti meditabitur sapientiam,
Et lingua eius loquetur indicium.
Beatus vir qui suffert tentationem,
Quoniqm cum probates fuerit accipient coronam vitae.
Kyrie, ignis divine, eleison
O quam sancta, quam serena,
quam benigma, quam amoena
O castitatis lilium

Životopis Emmy Watson

27. července 2009 v 13:38 | Lui - PŘEDNASTAVENO! |  Emma Watson
Povolání: Herečka
Věk: 19 let
Datum narození: 15.4.1990
Místo narození: Paříž,Francie
Znamení: Beran
Výška: 168 cm

Emma Charlotte Duerre (Watson) se narodila rodičům Jacqueline a Chrisovi (oba právníci) v Paříži 15. dubna 1990. Když jí bylo pět let, rodiče se rozvedli a Emma se i se svým mladším bratrem Alexem (nar. 1993) přestěhovala do Oxfordu, kde žijí s jejich matkou. Emma má tři nevlastní sourozence - od rozvodu dodnes žije Emmin otec s ženou, se kterou má tři děti - dvojčata dcery Ninu a Lucy (nar. 17.9.2004) a syna Tobyho (nar.2003). Jelikož Emma do pěti let vyrůstala ve Francii, tak kromě angličtiny mluví plynně francouzsky.

V 7 letech Emma vyhrála svou první cenu ve školní recitační soutěži. Bylo jí právě 9 let, když muž z castingové agentury cestoval po všemožných školách v Anglii a hledal talentované děti pro konkurs do prvního filmu o Harrym, Ronovi a Hemioně. Emma si vzpomíná, že do toho šla (na konkurs) kvůli svým kamarádům a také proto, že si myslela, že by to mohla být zábava... Poté, co producent vybral herce do dvojice Rona a Harryho, byla Emma zavolána do kanceláře produkce spolu s Rupertem Grintem, kde jim oboum bylo sděleno, že vyhráli role Hermiony a Rona.

V deseti letech tedy Emma začala točit svůj první film v roli Hermiony Grangerové ve filmu Harry Potter a kámen mudrcu - první část série filmů o Harrym Potterovi. Celá série byla natočena podle velmi populárních knih Joanne Kathen Rowling(J.K. Rowling). Rowlingová dosud Emmu nepoznala, zatím si jen povídali po telefonu. I tak ale zjistila, že se Emma skvěle hodí ke ztvárnění její postavy Hermiony Grangerové...

V den, kdy do kin vešel Harry Potter a Kámen mudrcu bylo zlomeno již mnoho rekordů a Emmino vystupování ve filmu mělo ohlas po celém světě.

Dodnes Emma pracuje na sérii o Harry Potterovi a nyní ve věku 18 let má velký úspěch s filmy : Harry Potter a Tajemná Komnata, Harry Potter a Vězen z Azkabanu, Harry Potter a Ohnivý Pohár, Harry Potter a Fénixuv řád. V těchto dnech se již natáčí 6. díl série o Harrym Potterovi a to Harry Potter a princ dvojí krve. Emma Watson již také podepsala smlouvu s Warner brothers na roli Hermiony v poslední části "potterovské" série - Harry Potter a Relikvie smrti.

V roce 2007 také Emma ztvárnila roli Pauline Fossil v televizní adaptaci románu Heidi Thomas Ballet Shoes.

Ve svém volném čase Emma sportuje (hraje pozemní hokej, házenou...). Zajímá se o umění (chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení). Mezi její oblíbené aktivity také patří cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár, a zpěv. Miluje navštěvování přátel. Ráda se baví jako normální teenager, což je také jeden z důvodů, proč Emma tolik působí na lidi po celém světě.

Emma:


Životopis Rupreta Grinta

27. července 2009 v 13:30 | Lui - PŘEDNASTAVENO! |  Rupert Grint
Povolání: Herec
Věk: 20
Datum narození: 24.8.1988
Místo narození: Stevenage, Hertfordshire, Anglie
Znamení: Panna
Výška: 178 cm

Životopis..»

Rupert Grint se narodil jako nejstarší ze čtyř dětí. Má jednoho bratra Jamese (nar.1990) a tři sestry Georginu (nar.1993), Samanthu (nar.1996) a Charlotte (nar.1998).

Rupert Grint je herec, který se posedmé ujímá role nejmladšího z bratrů Weasleyových a přítele Harry Pottera, Rona. Jakkoli byla role v Harry Potter a Kámen mudrců jeho vůbec první zkušeností s profesionálním herectvím, jeho přirozený talent mu zajistil mezinárodní uznání kritiků i řadových diváků a také nominaci britského Critic's Circle na cenu Best Newcomer.

Mimo prvního Harryho Pottera si zahrál po boku Simona Callowa a Stephena Fry roli šíleného profesora ve snímku Petera Hewitta Prďoši. a samozřejmě se objevil v Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a vězeň z Azkabanu. Rupert je nejstarší z pěti dětí a tvrdí, že má s Ronem mnoho společného, zejména pak neukojitelnou chuť na sladkosti. Před tím, než získal roli Rona Weasleyho, hrál pouze ve školních produkcích a ochotnických spolcích.

Z jeho rolí jmenujme například gangstera Roostera ve hře Annie, roli v představení Peter Pan a postavu Rumplestiltskina v Grimm Tales. Od té doby, co se před několika lety poprvé představil publiku jako roztomilý a legrační Weasleyovic kluk, po všech stránkách vyrostl a nyní je z něj dvacetiletý mladý muž. Když jej nenajdeme na placu při natáčení, nejraději hraje golf. Ve škole má Rupert rád kreslení, během natáčení nakreslil například podobiznu herce Alana Rickmana, který hraje profesora Snapea.
Rupert:Rozcestník Harryho Pottera

27. července 2009 v 13:22 | Lui :) |  Harry Potter
Pač toho je trochu víc,je tu rozcestník»

HERCI

Emma Watson - Hermiona Grangerová > zde najdeš vše o Emm;Hermioně
Dan Radcliffe - Harry Potter > tady se dozviš všechno o Danovi;Harrymu
Rupert Grint - Ron Weasley > tu najdeš vše o Rupertovi;Ronovi


OSTATNÍ
-> Trio > obrázky Tria (Rupert;Ron,Dan;Harry,Emm;Hermiona)
Famfrpál > vše o Famfrpálu
Bradavice > zakladatelé Bradavic a ostatní Bradavický děj
Voldemort&Smrtijedi
> vše o nich,..o Smrtijedech,nebo o samotném Voldemortovi.
Ostatní z HP > co jinam nepatří...

Titanic Blend

26. července 2009 v 12:07 | Lui :) |  Titanic

Zdroj: My SB Asnaki > http://titanic-forever.blog.cz/

Další fotky Emms

26. července 2009 v 11:49 | Lui :) |  Emma Watson
Fotky Tria

26. července 2009 v 11:46 | Lui :) |  Harry Potter


Obrázky Albuse Brumbála

26. července 2009 v 11:27 | Lui :P |  Harry Potter

Slova Davida Haymana na rozdělení HP7

26. července 2009 v 11:25 | Lui :) |  Harry Potter
David Hayman - produkce
"Relikvie smrti jsou tak bohatým a bujným příběhem, že po dohodě s Jo jsme přišli k závěru, že příběh si dvě části zaslouží."

Taky verze.:)

Slova Steva Klovese na rozdělení HP7

26. července 2009 v 11:25 | Lui :) |  Harry Potter
"Před několika lety, jsme krátce - vážně - uvažovali nad rozdělením Ohnivého poháru. Tudíž tento návrh není úplně nový. Pokud jde o Relikvie smrti, už od prvního momentu, kdy jsem začal knihu číst, jsem si uvědomil, jak těžké bude naskládat takto rozměrný příběh do samostatného filmu. Ostatní ze štábu to cítili podobně. Takže představa dvou filmů se zrodila velmi brzy, a už koncem léta 2007 měla pevné obrysy. Nerozhodovalo se nám snadno. Ale nakonec každý člověk musí cítit, že pro tak komplikovaný příběh to bylo zdravé rozhodnutí. Jsem si jistý, že někteří nás budou považovat za blázny."

Noo..Anuuf je za blázny považuje,mě to je jaxi ukradené.Hlavně,že nějáký HP 7 bude.A Kloves má pravdu -
Ale nakonec každý člověk musí cítit, že pro tak komplikovaný příběh to bylo zdravé rozhodnutí. Jo,kdo tu knihu četl,pochopí.:)

HP 7 bude rozdělen na 2 dily

26. července 2009 v 11:21 | Lui :)) |  Harry Potter
Jak už nejspiš všichni ví,Harry Potter a Relikvie Smrti bude rozdělen na dva díly.
Studio Warner Bros. oficiálně sdělilo, že filmová adaptace poslední sedmé knihy s názvem Harry Potter a Relikvie smrti bude rozdělena do dvou filmů. A také zdělila kdo přesně se ujme postu režiséra.
Už je to oficiální... S Harrym se v kinech jen tak nerozloučíme. První film půjde do kin v listopadu 2010 a pokračování pak půl roku poté - tedy v květnu 2011. Dokonce už studio zveřejnilo, jak se budou oba díly jmenovat. Docela prostě: Harry Potter and the Deathly Hallows Part I a Harry Potter and the Deathly Hallows Part II. Samozřejmě, první co vás napadne je, že Warner Bros. chtějí na Potterovi ještě vydělat na poslední chvíli, co nejvíc to půjde, ale fanoušci přijali toto rozhodnutí s nadšením. Znamená to totiž, že se více než sedmisetstránková knížka nebude muset příliš krátit. Brutální krácení a vyhazování pro fanoušky důležitých pasáží a celkové zhušťování děje - to byly hlavní výtky potterovských fandů proti filmovým adaptacím. Rozhodnutí rozdělit poslední díl, ve kterém už tolik vedlejších dějových linek není, je tedy pro fandy více než potěšující zprávou.
V článku pro LA Times bylo také odhaleno, kdo se ujme režie posledního dílu. Nebude to ani Guillermo del Toro, jak filmoví fanoušci doufali, nebude to ani Alfonso Cuarón nebo Steven Spielberg. Režie posledních dvou dílů filmové potterovské ságy se ujme opět britský filmař David Yates, který natočil už adaptaci Fénixova řádu a nyní pracuje na filmové verzi šesté knihy s přízviskem Princ dvojí krve.

Adress na Emmu

26. července 2009 v 11:12 | Lui :) |  Emma Watson
Emma Watson
c/o HP Production
Leavesden Studios
P.O.BOX 3000
Leavesden
Herfordshire WD25 7LT
United Kingdom

Avíky s Emm :)

26. července 2009 v 11:11 | Lui :) |  Emma Watson

Další záložky s Emm

26. července 2009 v 11:11 | Lui :) |  Emma Watson


Další avatary Emm

26. července 2009 v 11:09 | Lui :) |  Emma Watson
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Photo Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketPhoto Sharing and Video Hosting at PhotobucketJennaalpaca4eva